Ultras Stilon dla schroniska

6 września 2018

Od początku reaktywacji Stilonu czyli od 2011 r. podczas pierwszego meczu w rundzie grupa Ultras Stilon przeprowadzała zbiórkę na rzecz schroniska dla psów „Azorki”

W tym sezonie meczem otwarcia przy Olimpijskiej był pojedynek pomiędzy Wartą Gorzów, a Stilonem Gorzów. Dzięki ofiarności kibiców obu drużyn udało się zebrać konkretną sumę, która została przeznaczona na zakup karmy najbardziej potrzebnej podopiecznym schroniska. Za datki i waszą pomoc – kibice Stilonu Gorzów i Warty Gorzów – serdecznie dziękujemy w imieniu kibiców.

Od kilku lat kibice Gorzowskiego Stilonu czynnie wspierają Nasze schronisko przeprowadzając różne akcje mające na celu pomoc naszym podopiecznym. Tym razem podczas derbowego spotkania z Wartą Gorzów ,grupa Ultras Stilon zorganizowała zbiórkę pieniężną a za zebrane środki zakupiła ponad 100 kilogramów pełnowartościowej mięsnej karmy dla naszych psiaków.
Pomoc jaką otrzymaliśmy w ciągu kilku lat współpracy jest ogromna ,za co bardzo dziękujemy w imieniu Naszym i piesków będących pod naszą opieką – powiedział nam jeden z organizatorów akcji

Następna okazja, aby wesprzeć zwierzaki będzie w marcu. Bądźcie gotowi nieść pomoc! Liczymy na Was!

Czy chcesz do nas dołączyć?

Gorzów Wielkopolski

© ZKS Stilon Gorzów