Stilon Gorzów także w Małyszynie!

20 sierpnia 2018

Nie próżnują nasi trenerzy Akademii oraz Zarząd Klubu. W zeszłym tygodniu dzięki naszym staraniom i przychylności ze strony zarządzających obiektem została podpisana umowa dzierżawy boiska umiejscowionego w podgorzowskim Małyszynie.

Po naszej stronie będzie doprowadzenie do stanu użytkowania boiska oraz dbałość o niego w ciągu roku. Miasto umożliwiło klubowi otrzymanie wszystkich niezbędnych pozwoleń.

Dzięki temu Stilon wzbogacił się o kolejny obiekt na własne użytkowanie i po przygotowaniu terenu oraz właściwym zabezpieczeniu możliwa będzie rozbudowa akademii i prowadzenie zajęć na naturalnej płycie.

To kolejny krok, który spowoduje odciążenie dotychczasowego boiska. Wciąż przesuwana jest data oddania budowanych boisk przy Olimpijskiej stąd podjęliśmy działania, aby jesienią gdy na stadionie zameldują się nie tylko piłkarze Stilonu, ale także piłkarki TKKF Stilon oraz futboliści amerykańscy móc trenować bez przeszkód

Stan boiska w Małyszynie, które przez lata stało nieużywane jest fatalny i od razu po przejęciu rozpoczęliśmy prace przygotowawcze. Remont całości jednak jest wielki stąd apelujemy do was o pomoc przy modernizacji. Potrzebne są: ogrodzenie, łapacze, nowe pomieszczenie tzw. szatnia. Jeśli ktoś z Państwa może pomóc to zapraszamy do klubu bezpośrednio lub telefonicznie umówimy się na spotkanie. Odpowiedzialnym za ten projekt jest Rafał Świtaj

Poniżej kilka fotografii z placu/boiska/stadionu

 

 

Malyszyn6
Malyszyn5
Malyszyn4
Malyszyn3
Malyszyn2
Malyszyn1

Czy chcesz do nas dołączyć?

Gorzów Wielkopolski

© ZKS Stilon Gorzów