Stilon Gorzów +45

30 lipca 2018

Stilon Gorzów to klub z ponad 70-letnią tradycją i właśnie o zachowanie tożsamości oraz pamięci o historii i ludziach ją tworzących rozpoczynamy szczególny projekt. Wychodzimy z inicjatywą wobec byłych piłkarzy naszego klubu, którzy w ubiegłych latach wystąpili choć raz w pierwszej drużynie niebiesko-białych.

Każdy zawodnik Stilonu Gorzów (w przeszłości: Unii, Jedwabnika, Stilonu, ASPN, Gorzowskiego Klubu Piłkarskiego), który zechce przyjść na mecz organizowany przez klub będzie mógł wejść na stadion bezpłatnie. To ukłon wobec tych wszystkich, którzy oddawali serce dla klubu i kibiców.

Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki na każdy mecz jest gra w choć jednym meczu ligowym i spełnienie kryterium wiekowego +45 lat.

W tej sytuacji mamy ogromną prośbę do kibiców. Z uwagi na to, że nasi byli piłkarze to nierzadko osoby, które niekoniecznie zaglądają na stronę internetową czy FP apelujemy do was.

Jeśli ktokolwiek zna lub ma wiedzę o byłym piłkarzu Stilonu prosimy o kontakt przez FP lub skrzynkę e-mail redakcja@stilon.gorzow.pl Po zweryfikowaniu przez nas takiej informacji prześlemy karnet pocztą tradycyjną.

Jeśli natomiast były piłkarz Stilonu chciałby otrzymać taką wejściówkę to prosimy o kontakt drogą elektroniczną (adres powyżej) lub osobiście w siedzibie klubu (od 2-go sierpnia) celem weryfikacji i przygotowania karnetu. Akcja ma charakter bezterminowej, więc zapraszamy do kontaktu.

Liczymy na was i zapraszamy na mecze Stilonu Gorzów!

Czy chcesz do nas dołączyć?

Gorzów Wielkopolski

© ZKS Stilon Gorzów