IV liga lubuska 2016/2017

1. kolejka
06-08-2016 15:00
Czarni Witnica
2 - 4
Lubuszanin Drezdenko
06-08-2016 15:00
TS Przylep
4 - 2
Dąb Przybyszów
06-08-2016 17:00
Stilon Gorzów
4 - 0
Santos Świebodzin
06-08-2016 17:00
Meprozet Stare Kurowo
1 - 1
Spójnia Ośno Lubuskie
06-08-2016 17:00
Arka Nowa Sól
2 - 1
Budowlani Lubsko
06-08-2016 18:00
Odra Górzyca
3 - 0
Piast Karnin
06-08-2016 18:00
Odra Bytom Odrzański
0 - 2
Ilanka Rzepin
06-08-2016 18:00
Syrena Zbąszynek
7 - 2
Sprotavia Szprotawa
07-08-2016 16:00
Korona Kożuchów
0 - 5
Formacja Port 2000 Mostki
2. kolejka
13-08-2016 13:00
Lubuszanin Drezdenko
4 - 0
Dąb Przybyszów
13-08-2016 14:00
Santos Świebodzin
1 - 0
Syrena Zbąszynek
13-08-2016 16:00
Sprotavia Szprotawa
0 - 0
TS Przylep
13-08-2016 16:00
Ilanka Rzepin
1 - 0
Stilon Gorzów
13-08-2016 17:00
Budowlani Lubsko
2 - 1
Korona Kożuchów
13-08-2016 17:00
Czarni Witnica
2 - 0
Odra Górzyca
13-08-2016 17:00
Piast Karnin
2 - 2
Arka Nowa Sól
13-08-2016 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie
3 - 1
Odra Bytom Odrzański
13-08-2016 17:00
Formacja Port 2000 Mostki
1 - 0
Meprozet Stare Kurowo
3. kolejka
19-08-2016 16:00
Korona Kożuchów
1 - 0
Piast Karnin
19-08-2016 18:00
Arka Nowa Sól
1 - 1
Czarni Witnica
19-08-2016 18:00
Dąb Przybyszów
1 - 0
Sprotavia Szprotawa
19-08-2016 18:00
Meprozet Stare Kurowo
1 - 0
Budowlani Lubsko
19-08-2016 18:00
Odra Bytom Odrzański
1 - 5
Formacja Port 2000 Mostki
19-08-2016 18:00
Odra Górzyca
2 - 0
Lubuszanin Drezdenko
19-08-2016 18:00
Stilon Gorzów
2 - 0
Spójnia Ośno Lubuskie
19-08-2016 18:00
TS Przylep
3 - 0
Santos Świebodzin
19-08-2016 18:00
Syrena Zbąszynek
1 - 1
Ilanka Rzepin
4. kolejka
24-08-2016 16:00
Lubuszanin Drezdenko
0 - 2
Sprotavia Szprotawa
24-08-2016 17:00
Budowlani Lubsko
2 - 0
Odra Bytom Odrzański
24-08-2016 17:00
Formacja Port 2000 Mostki
0 - 2
Stilon Gorzów
24-08-2016 17:00
Piast Karnin
2 - 2
Meprozet Stare Kurowo
24-08-2016 17:00
Santos Świebodzin
1 - 1
Dąb Przybyszów
24-08-2016 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie
2 - 0
Syrena Zbąszynek
24-08-2016 18:00
Czarni Witnica
3 - 1
Korona Kożuchów
24-08-2016 18:00
Odra Górzyca
1 - 0
Arka Nowa Sól
24-08-2016 18:00
Ilanka Rzepin
4 - 1
TS Przylep
5. kolejka
27-08-2016 12:00
TS Przylep
2 - 0
Spójnia Ośno Lubuskie
27-08-2016 16:00
Korona Kożuchów
1 - 3
Odra Górzyca
27-08-2016 16:00
Sprotavia Szprotawa
4 - 1
Santos Świebodzin
27-08-2016 17:00
Arka Nowa Sól
1 - 1
Lubuszanin Drezdenko
27-08-2016 17:00
Dąb Przybyszów
1 - 4
Ilanka Rzepin
27-08-2016 17:00
Meprozet Stare Kurowo
0 - 0
Czarni Witnica
27-08-2016 17:00
Odra Bytom Odrzański
1 - 3
Piast Karnin
27-08-2016 17:00
Syrena Zbąszynek
2 - 1
Formacja Port 2000 Mostki
27-08-2016 17:00
Stilon Gorzów
5 - 0
Budowlani Lubsko
6. kolejka
03-09-2016 14:00
Ilanka Rzepin
2 - 0
Sprotavia Szprotawa
03-09-2016 15:00
Formacja Port 2000 Mostki
0 - 4
TS Przylep
03-09-2016 15:00
Lubuszanin Drezdenko
7 - 3
Santos Świebodzin
03-09-2016 16:00
Piast Karnin
0 - 1
Stilon Gorzów
03-09-2016 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie
0 - 1
Dąb Przybyszów
03-09-2016 17:00
Arka Nowa Sól
3 - 1
Korona Kożuchów
03-09-2016 17:00
Budowlani Lubsko
0 - 5
Syrena Zbąszynek
03-09-2016 17:00
Czarni Witnica
2 - 1
Odra Bytom Odrzański
04-09-2016 11:00
Odra Górzyca
2 - 6
Meprozet Stare Kurowo
7. kolejka
09-09-2016 17:00
Dąb Przybyszów
1 - 2
Formacja Port 2000 Mostki
10-09-2016 14:00
Syrena Zbąszynek
4 - 0
Piast Karnin
10-09-2016 15:00
Korona Kożuchów
2 - 0
Lubuszanin Drezdenko
10-09-2016 15:00
TS Przylep
5 - 0
Budowlani Lubsko
10-09-2016 16:00
Sprotavia Szprotawa
0 - 0
Spójnia Ośno Lubuskie
10-09-2016 17:00
Meprozet Stare Kurowo
0 - 1
Arka Nowa Sól
10-09-2016 17:00
Odra Bytom Odrzański
0 - 2
Odra Górzyca
10-09-2016 17:00
Santos Świebodzin
1 - 5
Ilanka Rzepin
10-09-2016 17:00
Stilon Gorzów
4 - 0
Czarni Witnica
8. kolejka
17-09-2016 11:00
Lubuszanin Drezdenko
1 - 1
Ilanka Rzepin
17-09-2016 11:00
Piast Karnin
1 - 2
TS Przylep
17-09-2016 14:00
Odra Górzyca
1 - 5
Stilon Gorzów
17-09-2016 15:00
Formacja Port 2000 Mostki
2 - 0
Sprotavia Szprotawa
17-09-2016 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie
1 - 1
Santos Świebodzin
17-09-2016 16:00
Budowlani Lubsko
1 - 0
Dąb Przybyszów
17-09-2016 16:00
Czarni Witnica
0 - 1
Syrena Zbąszynek
17-09-2016 16:00
Korona Kożuchów
0 - 1
Meprozet Stare Kurowo
17-09-2016 17:00
Arka Nowa Sól
0 - 1
Odra Bytom Odrzański
9. kolejka
23-09-2016 17:00
Santos Świebodzin
0 - 1
Formacja Port 2000 Mostki
24-09-2016 11:00
Ilanka Rzepin
4 - 0
Spójnia Ośno Lubuskie
24-09-2016 16:00
Dąb Przybyszów
1 - 3
Piast Karnin
24-09-2016 16:00
Meprozet Stare Kurowo
1 - 3
Lubuszanin Drezdenko
24-09-2016 16:00
Odra Bytom Odrzański
2 - 0
Korona Kożuchów
24-09-2016 16:00
Sprotavia Szprotawa
4 - 1
Budowlani Lubsko
24-09-2016 16:00
Stilon Gorzów
7 - 1
Arka Nowa Sól
24-09-2016 16:00
Syrena Zbąszynek
4 - 1
Odra Górzyca
10. kolejka
01-10-2016 12:00
Lubuszanin Drezdenko
2 - 2
Spójnia Ośno Lubuskie
01-10-2016 14:00
Czarni Witnica
1 - 1
Dąb Przybyszów
01-10-2016 14:00
Formacja Port 2000 Mostki
0 - 1
Ilanka Rzepin
01-10-2016 15:00
Korona Kożuchów
0 - 5
Stilon Gorzów
01-10-2016 15:00
Meprozet Stare Kurowo
1 - 1
Odra Bytom Odrzański
01-10-2016 16:00
Arka Nowa Sól
1 - 2
Syrena Zbąszynek
01-10-2016 16:00
Budowlani Lubsko
0 - 6
Santos Świebodzin
01-10-2016 16:00
Odra Górzyca
1 - 7
TS Przylep
01-10-2016 16:00
Piast Karnin
2 - 1
Sprotavia Szprotawa
11. kolejka
08-10-2016 14:00
Spójnia Ośno Lubuskie
1 - 1
Formacja Port 2000 Mostki
08-10-2016 15:00
Odra Bytom Odrzański
3 - 2
Lubuszanin Drezdenko
08-10-2016 15:00
Sprotavia Szprotawa
4 - 1
Czarni Witnica
08-10-2016 15:00
Ilanka Rzepin
6 - 0
Budowlani Lubsko
08-10-2016 15:00
TS Przylep
1 - 1
Arka Nowa Sól
08-10-2016 15:00
Syrena Zbąszynek
4 - 0
Korona Kożuchów
08-10-2016 15:30
Santos Świebodzin
1 - 1
Piast Karnin
08-10-2016 16:00
Dąb Przybyszów
3 - 0
Odra Górzyca
08-10-2016 16:00
Stilon Gorzów
5 - 0
Meprozet Stare Kurowo
9. kolejka
11-10-2016 16:30
TS Przylep
5 - 1
Czarni Witnica
12. kolejka
15-10-2016 11:00
Lubuszanin Drezdenko
1 - 1
Formacja Port 2000 Mostki