Niniejsza nota prawna stanowi regulację prawną dotyczącą korzystania ze stron internetowych ZKS Stilon Gorzów.

Prawo autorskie

  1. Treść stron internetowych ZKS Stilon Gorzów chroniona jest prawem autorskim. Zawartość serwisu ZKS Stilon Gorzów może być przez użytkowników wykorzystywana tylko dla użytku osobistego. Wykorzystanie do innych celów, a w szczególności komercyjnych, w tym kopiowanie, publiczne odtwarzanie lub udostępnianie osobom trzecim w inny sposób, może następować tylko pod warunkiem uzyskania wyraźnego pisemnego zezwolenia ze strony ZKS Stilon Gorzów. W celu uzyskania zgody na wykorzystanie zawartości serwisu oraz publikacji linku do www.stilon.gorzow.pl w innych serwisach należy się z kontaktować z nami pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  2. Każdy z użytkowników zobowiązany jest do poszanowania praw autorskich.
  3. Prawo do logo ZKS Stilon Gorzów oraz tekstów jest zastrzeżone.

Zasady korzystania z serwisu

  1. ZKS Stilon Gorzów zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronach internetowych w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników.
  2. Przesyłając materiał do serwisu, ZKS Stilon Gorzów nabywa nieodpłatne prawo wykorzystania, używania i dystrybuowania takich informacji bez żadnych ograniczeń terytorialnych bądź czasowych.

Odpowiedzialność

  1. Informacje zawarte w serwisie internetowym ZKS Stilon Gorzów zostały zebrane w dobrej wierze i na podstawie źródeł uznanych za wiarygodne, jednak ZKS Stilon Gorzów nie ponosi odpowiedzialności za kompletność, aktualność oraz rzetelność zamieszczonych informacji. Wszelkie informacje zawarte w serwisie ZKS Stilon Gorzów mogą być przedstawione w formie niepełnej, skróconej lub mogą być przedawnione.
  2. Serwis internetowy ZKS Stilon Gorzów posiada linki do stron instytucji/osób trzecich. ZKS Stilon Gorzów nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści umieszczone na tych stronach.
  3. ZKS Stilon Gorzów nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej stilon.gorzow.pl ani za ich wykorzystanie przez osoby trzecie.

W przypadku pytań, komentarzy lub uwag dotyczących strony internetowej prosimy o kontakt przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres:

ZKS Stilon Gorzów

ul. Myśliborska 1

66-400 Gorzów Wlkp.