Liga: Stilon Gorzów - Odra Bytom Odrzański [sobota, 17]

Liga: Stilon Gorzów - Odra Bytom Odrzański [sobota, 17]

19/05/2017 - 15:33 Tekst: Leszek Sokołowski

Piłkarska sobota na stadionie przy ulicy Olimpijskiej zapowiada się bardzo emocjonująco przynajmniej z dwóch powodów. Po pierwsze niebiesko-biali grają mecz z Odrą Bytom Odrzański. Po drugie – i to cieszy najbardziej – już po meczu możemy być pewni awansu do trzeciej ligi. Przewaga nad gubiącą systematycznie punkty Ilanką wynosi już 16 punktów, a więc zwycięstwo w sobotę przypieczętuje akces do wyższej ligi. Chcemy wygrać tą ligę dla kibiców i nie zatrzymywać się, a wszystko to dla naszej gorzowskiej publiczności - tak zachęca do przyjścia na stadion Alan Błajewski. Nie ma wyjścia. W sobotę meldujemy się na sektorze !

 

Jeśli ma to być święto naszej drużyny to powinniśmy być skoncentrowani i konsekwentni tak jak do tej pory. Brak respektu dla przeciwnika może spowodować, że będziemy długo czekać na zwycięskie bramki. Popis jaki zademonstrowali nasi piłkarze w Starym Kurowie był absolutnym wyczynem, bo pomimo tego że graliśmy z przeciwnikiem z tej samej ligi to na boisku różnica klas była aż nadto widoczna. Na ławce trenerskiej zabrakło trenera pierwszej drużyny, więc zwycięstwo było jeszcze słodsze.

Mogę powiedzieć w swoim imieniu, ale chyba będę głosem całego Zarządu, że nasze działania podyktowane są dobrem klubu. Konsekwencją restrykcyjnego programu naprawczego są – niestety – niekiedy sytuacje drażliwe i mało optymistyczne, które towarzyszą nam od początku jego wdrażania. Zapewniam jednak, że jesteśmy zdeterminowani i odnoszę wrażenie, że te pułapki i przeszkody jeszcze bardziej nas konsolidują. To taki ogromny atut Polaków. Im gorzej tym bardziej możemy na siebie liczyć – podsumował ostatnie działania Marcin Czechowski, wiceprezes Zarządu ZKS Stilon Gorzów

Ponownie mogliśmy podziwiać kolektyw na boisku jaki demonstrowali nasi od początku rundy wiosennej, a problemy, które wokół piętrzą się są niezauważalne i piłkarze swojąpostawą na boisku udowadniająw każdej minucie, że są profesjonalistami.

W sobotę na boisku zobaczymy Stilon niezwykle zdeterminowany w osiągnięciu celu, a na ławce – po chwilowej przerwie – także będziemy mogli oglądać charyzmatycznego trenera Adama Gołubowskiego i sztab trenerski.

Nie możemy wszyscy zaprzątać sobie głowy problemami wynikającymi z działalności bieżącej klubu sportowego, bo każdy z nas ma określoną pracę do wykonania. Piłkarze i trenerzy otrzymali od nas wiążące deklaracje, które mają swoje uzasadnienie i podstawy. Skupiamy się na najbliższym pojedynku ligowym i bardzo ważnym pucharowym – powiedział Leszek Sokołowski, członek Zarządu ZKS Stilon

Początek spotkania o 17-tej na stadionie przy ulicy Olimpijskiej. Obecność obowiązkowa.