Całkiem niedawno skończył 18 lat, a w niebiesko-białych barwach charakteryzuje go waleczność i nieustępliwość. Prywatnie to niezwykle szczery i serdeczny młody człowiek. Urodził się w Międzyrzeczu, mieszka w Skwierzynie, gdzie chodzi do 3 klasy liceum ogólnokształcącego. Jest wychowankiem skwierzyńskiej Pogoni, w której pierwsze piłkarskie kroki stawiał pod wodzą ówczesnego trenera, a dziś piłkarza Ilanki Rzepin…

Damian Adamski i Michał Sakwiński piłkarzami Stilonu Gorzów

14/10/2016 - 00:00 Tekst: Michał Muszyński
W drużynie niebiesko-białych mieliśmy już piłkarzy z Bydgoszczy - w sezonie 2015/2016 nasze barwy reprezentowali gracze Zawiszy: Adrian Gołdyn, Michał Chyrek i Mateusz Mazalon. Tym razem szeregi Stilonu zasilili piłkarze Chemika Bydgoszcz - Damian Adamski i Michał Sakwiński.

Debiut marzenie - Masahiro Enjo

18/09/2016 - 00:00 Tekst: Michał Muszyński
Liga wystartowała ponad miesiąc temu, a On przez ten czas poczynania kolegów musiał obserwować z trybun. Wczoraj zadebiutował i zrobił to w wielkim stylu - potrzebował zaledwie pięciu minut na strzelenie bramki.

"Stilon jest najlepszym klubem w tej lidze"

08/09/2016 - 00:00 Tekst: Michał Muszyński
Wielkimi krokami zbliża się mecz z Czarnymi Witnica. W Witnicy dwa mecze rozegrał już wypożyczony przez Stilon napastnik Mateusz Sadłowski (70 minut w meczu z Meprozetem Stare Kurowo, oraz 75 minut z Odrą Bytom Odrzański), z którym rozmawiałem o nadchodzącym pojedynku. 

"Jest to dla mnie najważniejszy mecz w sezonie"

08/09/2016 - 00:00 Tekst: Michał Muszyński
Bramkarz, który nigdy się nie poddaje zagrał 90 minut w pierwszym ligowym pojedynku Czarnych. Od tej pory czeka na swoją szansę - czy dostanie ją w meczu ze Stilonem? O zbliżającym się pojedynku wypożyczony do Witnicy Gabriel Kodzis.

"Stilon to szansa na piłkarski rozwój"

03/09/2016 - 00:00 Tekst: Michał Muszyński
Postanowił zamienić Piasta Karnin na Stilon Gorzów - o powodach tej decyzji i dawnym klubie opowiada nasz piłkarz Michał Pakuła.
Strona 1 z 6